Przetłumacz stronę

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Książeczka pocztówkowa - Gmina Toszek

Z okazji Nowego Roku otrzymałam od Krystyny niespodziankową przesyłkę. W kopercie znalazłam mnóstwo pocztówek, a także książeczkę z pocztówkami. Widokówkami będę chwalić się innym razem, dziś jednak pokażę Wam książeczkę z Gminą Toszek. Każda kartka to osobna pocztówka, którą można oderwać i wysłać w świat. Spotkałam się z kalendarzem pocztówkowym czy też składanką zawierającą pocztówki, natomiast z taką formą spotykam się po raz pierwszy. Książeczka jednak bardzo przypadła mi do gustu, dlatego dołączam ją do mojego pocztówkowego zbioru.

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajna rzecz. Ładne zdjęcia i do tego te przywieszki z opisami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super książeczka, ja otrzymałam taką z Knurowem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna! Taki przepiękny wyjątek w twojej kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam baaaarodz ciekawa w jaki sposób zaprezentujesz na swoim blogu tą pocztówkową książeczkę i widzę, że poradziłaś sobie całkiem sprytnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiałam jak to zrobić, i doszłam do wniosku, że skany będą dużo lepsze niż zdjęcia. Jeszcze raz bardzo Ci Krystyno dziękuję za niespodziankę :)

   Usuń
 5. Chyba mnie tu dawno nie było, albo Ty dodałaś tyle postów :D genialna książeczka! Otrzymałam kiedyś podobną z Panamy, ale tekst był na drugiej stronie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teksty po drugiej stronie mają często składanki. Chcąc wysłać kartkę okazuje się, że nie ma nawet miejsca na własną wiadomość. Tutaj rewers jest puściutki, tak więc można się rozpisywać do woli :)

   Usuń

Zapraszam do komentowania