Przetłumacz stronę

sobota, 13 czerwca 2015

Amfiteatr opolski

Witajcie moi mili po przerwie! Ostatnio niestety ciągle brakuje mi czasu, dlatego tak rzadko pojawiają się tu posty. Mam nadzieję, że na dniach ogarnę wszytko i będę mogła się tu częściej pokazywać. 
Zapewne wiecie, że wczoraj czyli 12 czerwca rozpoczął się 52. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2015. Festiwal ten organizowany jest co roku w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu, którego widownia liczy 3655 miejsc. Pocztówkę z tymże amfiteatrem i Wieżą Piastowską w tle otrzymałam od Wojciecha.

10 komentarzy:

 1. Bardzo ładne ujęcie nocne :) I do tego naprawdę ukazuje rolę tego miejsca. Niewątpliwie samo miasto kojarzy się z muzyką :) Mam kilka kartek z Opola, ale sama nie wiem czy coś z amfiteatrem się znajdzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba jest to najdłużej trwający festiwal w Polsce.
  Ja też mam pocztówkę z opolskim amfiteatrem, ale w innym ujęciu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pocztówka rzeczywiście 'na czasie' :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowicie prezentuje się amfiteatr na tej pocztówce!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pocztówka bardzo na czasie. ;) I świetne ujęcie, amfiteatr jest ładnie oświetlony. Nigdy nie byłam w Opolu, a akurat ten słynny amfiteatr z chęcią zobaczyłabym na żywo. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jako mieszkanka Opola, podpowiem, że nie warto ;) w telewizji i na pocztówkach robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż na żywo ;)

   Usuń
 6. Pocztówka bardzo ładna i taka wpasowująca się w obecą chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oooo, fajnie zobaczyć amfiteatr z innej perspektywy niż ta, którą widzi się zawsze w telewizji. i nawet nie wiedziałam, że jest tuż przy takiej zabytkowej baszcie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Odnowiony amfiteatr jest piękny, ale niestety jest mniej miejsc dla publiczności :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Żeby jeszcze piosenki festiwalowe były takie ładne jak ta kartka ;)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania