Przetłumacz stronę

środa, 7 stycznia 2015

POCZTÓWKI na rzecz WOŚP

Witajcie! Dziś chciałabym Was zaprosić do przyłączenia się do akcji: Pocztówki na rzecz WOŚP. Jak wiemy 11 stycznia odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w niedzielę ruszyła aukcja, której przedmiotem są wypisane i ostemplowane pocztówki. Na tę chwilę zadeklarowano wysłać 121 pocztówek. Przez cały czas, aż do momentu zakończenia aukcji można zgłosić się z wysyłką kartki. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na forum, a następnie zgłosić chęć wysyłki pocztówki w tym wątku http://postcrossing.com.pl/viewtopic.php?f=52&t=4197 
Zapraszam Was bardzo serdecznie!

Na koniec kartka z Australii, która przedstawia popularne australijskie hobby jakim jest surfing.
 http://www.postcrossing.com/postcards/AU-395158
Dystans: 15,496 km
Czas podróży: 15 dni

7 komentarzy:

 1. Faktycznie, w Australii jest to chyba jedna z popularniejszych form spędzania wolnego czasu (oczywiście jeśli ktoś mieszka w pobliżu dobrych fal) :) Bardzo podoba mi się ten różany znaczek <3 jest niesamowity i nigdy jeszcze takiego nie widziałam :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczek faktycznie bardzo ładny. Niestety został on naklejony na inny bardzo ciekawy znaczek, przedstawiający jakiś targ.

   Usuń
 2. Podziwiam surferów ślizgających się po falach. Fantastyczna pocztówka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wszystko dobrze pójdzie w tym roku ponownie będę wolontariuszką WOŚP :)
  Tak czytam o tej akcji i nie wiem, czy dobrze rozumiem. Ktoś w licytacji wylosuje pocztówki, pieniążki pójdą na WOŚP, a osoby, które zadeklarowały wcześniej, wysyłają kartki do tego, kto wygrał licytację, tak? A to mają być jakieś konkretne kartki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie jest tak jak mówisz. Kartki wysyła się takie jakie się zadeklaruje lub niespodzianki. To co kartka będzie przedstawiać zależy od nadawcy.

   Usuń
 4. Ja również ich podziwiam! Chodź chętnie spróbowałabym tego sportu, ale na jakiś małych falach :p Bardzo podoba mi się pocztówka i to jeszcze z Australii ! Muszę się wreszcie umówić na jakiś swap z osobą z tego kraju :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta aukcja to już tradycja :-) W tamtym roku udało mi się wylicytować pocztówki - w tym, niestety nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek, ale z pewnością pocztówkę od siebie do zwycięzcy też wyślę :-)
  Kartka z Australii jest super! :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania