Przetłumacz stronę

sobota, 21 lutego 2015

Bieszczady

Wczoraj było wiosennie, zatem dziś niech będzie jesiennie. Ten przepiękny bieszczadzki widok to już 9 kartka z 3mRRa, a otrzymałam ją od Iwony. Nie mogę się już doczekać maja, bo planuję wtedy krótki wypad w Bieszczady.
Jak widać dostałam również piękne znaczki. Stop narkomanii został już dawno wydany, bo w 2000 roku, a ja tak naprawdę pierwszy raz się z nim spotykam. Już niebawem czekają mnie zakupy w sklepie filatelistycznym, więc jest duże prawdopodobieństwo, że zaopatrzę się między innym w taki wzór.
 

10 komentarzy:

 1. Kurcze Weronika, pokazujesz takie śliczne pocztówki, że tylko się spakować i ruszyć w drogę!
  Wczoraj cudowne Roztocze, dziś niesamowite Bieszczady, heh....
  "do lata piechotą by się szło"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam już na Roztoczu i w Bieszczadach, i zdecydowanie wybieram to drugie:) Także z chęcią też bym tam ruszyła, im szybciej tym lepiej :p

   Usuń
 2. Piękna pocztówka. Kurczem, jestem pod ogromnym wrażeniem Bieszczad.
  Aż wstyd się przyznać, że jeszcze nigdy tam nie zagościłam. A szkoda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam Bieszczady. Tam jest naprawdę pięknie!

   Usuń
 3. Pocztówka rzeczywiście zachęca do wyjazdu w te piękne okolice.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też pierwszy raz widzę ten znaczek "Stop narkomanii".
  Sklep filatelistyczny w Toruniu odkryłam po 3 latach wysyłania pocztówek, trochę wstyd. Ale teraz już staram się wysyłać kartki z ładnymi znaczkami. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też, a raczej moja siostra odkryła w tamtym roku sklep filatelistyczny, który mieści się przy Poczcie Głównej w Przemyślu :p Tyle lat tam chodziłam i nigdy nie zauważyłam tego sklepu. Ale zazwyczaj teraz tam właśnie zaopatrzam się w znaczki :)

   Usuń
 5. Ja czekam na moje pierwsze zamówienie w sklepie filatelistycznym, więc niedługo pewnie także otrzymam nieco inne znaczki niż te, które miałam do tej pory, czyli "koziorożek, niebieska cegła i dworek". Już się nie mogę doczekać! :) Tego znaczka "Stop narkomanii" w sumie nie widziałam podczas składania zamówienia, a szkoda, bo też jest ciekawy. Muszę się wybrać do sklepu filatelistycznego w Łodzi i zobaczyć co mają ciekawego w ofercie, bo jeszcze tam nie byłam.
  Bieszczady to taki obszar w Polsce, w którym nie miałam okazji być. Ale chyba w każdej porze roku jest tam pięknie, patrząc na te wszystkie kartki z tych gór :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam, jak pierwszy raz zamawiałam znaczki i czekałam na nie z niecierpliwością. A gdy już do mnie dotarły, byłam taka podekscytowana, tymi "innymi"- ładniejszymi niż na poczcie znaczkami :D
   A Bieszczady faktycznie o każdej porze roku prezentują się pięknie. Chociaż nie widziałam ich jeszcze zimą.

   Usuń

Zapraszam do komentowania