Przetłumacz stronę

sobota, 14 marca 2015

Malezja

 Wczoraj otrzymałam kartkę z Malezji, a jest to oficjalna pocztówka z Postacard United. Jak widać poniżej jest ona nietypowego kształtu. Penang to wyspa położona u zachodniego wybrzeża Półwyspu Malezyjskiego. Najwyższym wzniesieniem wyspy jest Penang Hill, na szczyt którego można wjechać kolejką górską. Wzniesienie to liczy ponad 800 metrów wysokości, a ze szczytu można podziwiać piękną panoramę całej wyspy.

11 komentarzy:

 1. Widziałam kilka kartek o takim kształcie na PU, a tą mam chyba nawet w ulubionych ;p Podoba mi się cała ta seria, wszystkie prezentują ładne widoczki i do tego mają fajny kształt. Chętnie bym wjechała taką kolejką i obejrzała widok z góry :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też dałam kilka kartek z tej serii do ulubionych, i ciesze się, że jedna z nich trafiła do mnie :)

   Usuń
 2. Mam kilka pocztówek tego typu z Malezji. Oryginalne, chociaż z trochę cieńszego papieru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się wydaje, że papier nie jest cienki, raczej jest normalny jak większość pocztówek.

   Usuń
 3. Mam cztery kartki z Malezji o takim kształcie, z czego 3 przyszły od jednego nadawcy a mnie nie udało się ustalić kto nim był :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! To ciekawe! A osoba ta się nie podpisała? Nie podała ID czy chociaż skąd ma twój adres?

   Usuń
 4. Gdy zobaczyłam pocztówkę, chciałam pytać, co to za interesujący pojazd, ale z wpisu już wiem. Kształt kartki faktycznie nietypowy, wręcz dziwaczny. Nie mam żadnej takiej. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kształt jest tak dziwny, że zastanawiałam się jak tę pocztówkę zeskanować, żeby nie wyszło krzywo. Tak teraz widzę, że źle zeskanowałam, bo jednak prawy bok jest prosty, a 3 trzy pozostałe idą po ukosie. Jeśli kiedyś dostanę kolejną kartkę o tym kształcie, to będę już mądrzejsza :p

   Usuń
 5. Przepiękna ta pocztówka! Urzekła mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy kształt pocztówki :) Widoczek też fajny :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania