Przetłumacz stronę

środa, 8 kwietnia 2015

Paryż z lotu ptaka

Witajcie Moi Mili po przerwie świątecznej. Mam nadzieję, że w ciągu tych kilku dni odpoczęliście i miło spędziliście ten czas.
Dziś przygotowałam dwie pocztówki ze stolicy Francji, które otrzymałam z prywatnej wymiany od Kazika. Pozostałymi trzema paryskimi widokówkami pochwalę się w następnych postach. Obydwie karteczki przedstawiają niesamowite widoki z lotu ptaka na Paryż. Na pocztówkach widać między innymi: Ogrody Tuileries, największy plac Paryża jakim jest Plac Zgody, Pola Elizejskie oraz najbardziej znaną atrakcję Paryża czyli Wieżę Eiffla.

10 komentarzy:

 1. Śliczne pocztówki, chciałabym wybrać się do Paryża :)

  weraweronika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie widoki są niesamowite! Pierwszy wygrywa ze względu na piękną perspektywę, choć drugi urzekł mnie ze względu na nocny widok i światła Paryża :)
  Nigdy nie byłam w tym mieście, jednak chciałabym je zobaczyć ze względu na to, że jest to stolica europejska. Ale jakoś specjalnie mnie tam nie ciągnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nigdy nie byłam w Paryżu, a nawet we Francji i też jakoś mnie tam nie ciągnie. Ale Wieżę Eiffla z chęcią bym zobaczyła :p

   Usuń
 3. Paryż niesamowicie mi się podoba. Marzę, aby kiedyś tam pojechać. Piękne pocztówki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Perspektywa na obu pocztówkach oszałamiająca, zwłaszcza na pierwszej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się nie mogę zdecydować, która jest ładniejsza ;)

   Usuń
 5. aaaaaaa! najpiękniejsza, najcudowniejsza i wszystkie pozytywy na naj <3 mogłabym siedzieć godzinami na polach marsowych i wpatrywać się w nią <3 tak bardzo jestem uzależniona na jej punkcie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Z lotu ptaka nie podoba mi się do końca. Nie widać najpiękniejszych miejsc :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakie piękne! Wymarzone kartki. :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania