Przetłumacz stronę

poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Opole

Opolskie pocztówki otrzymałam od Wojciecha, który na polskim forum zorganizował wymianę testującą InPost. Jeśli dobrze liczę jest to moja trzecia przesyłka, którą otrzymałam za pośrednictwem tego operatora pocztowego. Kartki te zostały wysłane w kopercie, listem zwykłym ekspresowym we wtorek, do mnie zaś dotarły w piątek 24 kwietnia. Niestety nie mam informacji czy moja przesyłka zwykła dotarła do adresata, dlatego nie mogę powiedzieć czy eksperyment się udał. A Wy korzystacie z InPostu? Jakie jest Wasze zdanie na temat tego operatora?
Na poniższych kartkach znajduje się widok na Stare Miasto w Opolu. Dominującą budowlą Rynku jest Ratusz zbudowany w 1864 roku, a przebudowany w latach 30-tych XX wieku. Obecnie w Ratuszu znajduje się siedziba władz miasta, a z wieży ratuszowej codziennie w południe rozbrzmiewa hejnał Opola.

9 komentarzy:

 1. Nie korzystam z InPostu, bliżej mam do PP. I poza tym te znaczki nie podobają mi się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio dostałam kopertę od Martyny wysłaną właśnie za pośrednictwem inpostu i te znaczki mi w ogóle nie przeszkadzały, bo koperta była taka śliczna. :) Ja jeszcze nigdy nie wysyłałam nic za pośrednictwem tej firmy.
  Nie mam żadnej kartki z Opola, muszę to nadrobić!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś częściej korzystałam z InPostu i byłam zadowolona do czasu, aż kartka do Edyty przepadła. Wydaje mi się, że w tej chwili przesyłki idą nawet szybciej niż kiedyś. Moja przesyłka do Wojtka szła równy tydzień, ale inne w tym samym czasie wysłane szły krócej.

   Usuń
 3. Śliczne pocztówki, bardzo mi się podobają :)

  http://instagram.com/wera6wiki/

  OdpowiedzUsuń
 4. Opole musi być piękne! :) Szkoda, że nie mam stamtąd pocztówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mimo, że Opole jest stolicą województwa, pocztówki z tego miasta nie są zbyt popularne, a szkoda bo jak widać są naprawdę piękne :) Życzę szybkiego zdobycia nowego miasta do kolekcji ;)

   Usuń
 5. Nie korzystam z InPostu, jednak mam jedną pocztówkę (od Ciebie :D) i kilka listów otrzymanych za pośrednictwem tego operatora. Bliżej mam na PP i w sumie mają ładniejsze znaczki (nawet niebieskie cegiełki), więc jak wysyłam do kogoś to wolę iść na PP. Mnie chyba raczej obojętne za pośrednictwem czego przychodzą do mnie przesyłki, ważne żeby przychodziły i się po drodze nie gubiły :)
  Kartek z Opola mam kilka, część otrzymałam przez PU a część z wymiany. Opole by night jest bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie wygląda panorama Opola i ratusz na pocztówce:) Z inpostu nie korzystam. Wolę wysyłać mniej przesyłek, ale z prawdziwymi znaczkami. Do PP nie mam zastrzeżeń, 99% moich przesyłek dochodzi do adresatów.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania