Przetłumacz stronę

sobota, 12 września 2015

Polska - Love to be here...

Do pokazania mam całą masę pocztówek, więc dziś zamiast jednej kartki zaprezentuję trzy piękne polskie widoki. Pocztówki są z serii Poland - Love to be here..., pochodzą ze sklepiku Postallove. 
Pierwszą z nich otrzymałam od Gosi z wygranego kartkolotka. Przedstawia ona zachód słońca nad jednym z wielu jezior na Kaszubach.
 Kolejna kartka przyszła do mnie od Bogdana w ramach favourite tagu. Tym razem przedstawia Bieszczady, o których pisałam już nie raz. Jesteście ciekawi moich pocztówek z zachodniej części Beskidów Wschodnich zapraszam Was tutaj.
 Trzecią pocztówkę z bocianem dostałam podobnie jak pierwszą od Gosi. Niestety te wspaniałe ptaki odleciały już do ciepłych krajów czyli do południowej Afryki. Ale już na wiosnę znów zawitają w swoich gniazdach w Polsce.

16 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta seria :) Z pocztówek, które pokazałaś nie mogę się zdecydować czy 1 czy 2 jest lepsza :) Ale znaczek zdecydowanie z kartki nr 1 :) Jest śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna seria. Mam bociana i jeszcze Tatry.

  OdpowiedzUsuń
 3. A to Polska właśnie!
  Znakomita seria :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mi najbardziej podoba się ostatnia pocztówka, z bocianem i belami słomy. Chyba muszę się postarać, aby taka pocztówka trafiła do mojej kolekcji. Z tej serii nie mam jeszcze żadnej pocztówki...

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam tę serię. Tak jak bardzo nie przepadam za GF, tak Love to be here moge kupować na okrągło :) Osoby z którymi swapuje i penpalki również wola dostawać ode mnie Love to be here, ale to kwestia indywidualna.
  Zapraszam do udziału w konkursie, który organizuję u siebie:)

  http://minona.wix.com/mailboxfullofworld#!Przemys%C5%82-te%C5%BC-mo%C5%BCe-zafascynowa%C4%87-czyli-Szlak-Zabytk%C3%B3w-Techniki-konkurs/c1rfl/55f2ed070cf2de902a83cf5b

  OdpowiedzUsuń
 6. Cała ta seria jest piękna, część kartek już mam, ale z tych które dzisiaj pokazałaś mam chyba jedynie tę z boćkiem. Ta pierwsza jest tak tajemnicza, że chyba najbardziej mnie urzekła z tych trzech :)

  OdpowiedzUsuń
 7. przepiękna seria, sama chyba nie mam żadnej kartki z tej serii, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni. cieszę się, że są kartki, które dobitnie pokazują, że nasz kraj jest naprawdę piękny i do tego różnorodny. najbardziej podobają mi się oczywiście Bieszczady (PS. byłam! :D), ale pozostałe też są przepiękne.

  a poza tym to u mnie na blogu jest konkurs od jakiegoś czasu, zapraszam :)
  http://pasazerka-postcrossing.blogspot.com/2015/09/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za zaproszenie, chyba wczoraj zgłosiłam się do zabawy :p

   Usuń
 8. Ta z bocianem bardzo mi się podoba :) ma swój urok!
  Kocham pocztówki i sama je zbieram :) dlatego obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam te serie z postallove, kartki sa wyjątkowo piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam wszystkie pocztówki z postallove :)

  OdpowiedzUsuń
 11. sama nie wiem, która kartka najlepsza. jestem zakochana w pocztówkach z postallove. :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania