Przetłumacz stronę

niedziela, 18 października 2015

Konkurs + zachód słońca

 W piątek o północy zamykam konkurs z okazji 4-tych urodzin bloga. Wszystkich, którzy jeszcze nie wzięli udziału w zabawie - zapraszam serdecznie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

A tymczasem otwieram kolejny konkurs zwany "Łapaniem licznika". Po prawej stronie między wyszukiwarką a obserwatorami znajduje się licznik odwiedzin. Zabawa polegać będzie na "złapaniu" 100 000 wyświetleń. Następnie należy zrobić zrzut ekranu za pomocą PrintScreen i niezwłocznie wysłać na maila: werciarad@o2.pl. Dla szczęśliwca, który trafi w 100 000 przewidziana jest nagroda w postaci 10 czystych pocztówek. 

I na koniec przygotowałam dwie piękne pocztówki z zachodem słońca. Obydwie otrzymałam z wygranych forumowych konkursów. Pierwsza z nich przyszła od Lili, drugą zaś dostałam od dziny.  Niestety, jedna jak i druga pocztówka nie zawiera informacji, gdzie zdjęcie zostało zrobione. 

18 komentarzy:

 1. nie widziałam jeszcze tego znaczka z Quo vadis, dlatego mi się podoba, a pocztówki bardzo urokliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę polować :D
  Bardzo śliczne zdjęcia ! A jakie miejsce wskazuje pierwsza pocztówka ? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety nie wiem, bo na pocztówce nie ma takiej informacji :/

   Usuń
 3. Uwielbiam zachody słońca (wschody też), kiedy to słońce "styka" się z Ziemią. Wtedy można zrobić dużo pięknych zdjęć, takich, jak na Twojej pocztówce. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. kartki z zachodami słońca zawsze wyglądają niesamowicie i tak... ulotnie?
  i gratuluję pomysłu na konkurs, jest naprawdę zabawny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkurs zabawny? Czyżbyś nigdy nie brała udziału w takim polowaniu? Nie pierwszy raz taką zabawę organizuję, a z tego co wiem na innych blogach też odbywają się takie polowania ;)

   Usuń
 5. Świetny pomysł na konkurs! A widoki bardzo... hm odprężające :) Też nie spotkałam się jeszcze ze znaczkiem z Quo vadis, ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie pobawię się w łapanie licznika! :D Jejku aż milion wyświetleń, super! Już zawczasu gratuluję :)
  Co do pocztówek, to obie są wspaniałe! Szkoda, że nieznane są miejsca ich zrobienia, jednak i tak są piękne. Zachody/wschody słońca prezentują się na pocztówkach, co zresztą widać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze miejsce bardzo przypomina mi miejsce, w którym bywałam dość często jako dziecko! :D (wróciły wspomnienia :) )
  Bardzo ciekawy konkurs! :D Chociaż pewnie nie dam rady "złapać" tego momentu, bo do 22 jestem jutro na uczelni :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że 100000 nie padnie dziś, ale za kilka dni. Wiec jak będziesz miała chwilę to zaglądaj tu, a może się uda złapać licznik :)

   Usuń
 8. Pierwsza pocztówka jest świetna! ;-) no i w tej pierwszej pocztówce jest znaczek który widzę pierwszy raz ;-) w łapanie licznika też się pobawię jak nie zapomnę:D oo jeszcze konkurs urodzinowy ;P o którym zapomniałam ;P

  OdpowiedzUsuń
 9. To ja już gratuluję takiej liczby wyświetleń! :) Pocztówki bardzo klimatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow ile wyświetleń! Mi jeszcze bardzo daleko do tego :( Piekne pocztówki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda, że na pocztówce nie ma informacji gdzie zostały zrobione pocztówki. Te drzewa to chyba wierzby nad jakąś rzeką, może Wisłą...

  OdpowiedzUsuń
 12. Ta pierwsza pocztówka ma taki cudny klimat! Szkoda, że nie ma podpisu :(

  OdpowiedzUsuń
 13. obie pocztówki bardzo mi się podobają, lubię oglądać zachody słońca zarówno na żywo, jak i na pocztówkach. szkoda, że nie wiadomo, gdzie zostały zrobione te fotografie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ach, no i chciałam bardzo, bardzo pogratulować ponad 100 tysięcy wyświetleń. :D to już jest coś. :D

   Usuń

Zapraszam do komentowania