Przetłumacz stronę

piątek, 16 października 2015

Złocieniec

Dziękuję bardzo za Wasze wypowiedzi co do ilości pokazywanych pocztówek w jednym poście. Bardzo się cieszę, że nie przeszkadza Wam, gdy tych pocztówek pokazuję więcej niż jedną. Ze względu na to, że widokówek do pokazania mam naprawdę dużo, chciałabym troszkę nadrobić zaległości, dlatego w najbliższym czasie możecie się spodziewać częściej takich trochę dłuższych postów. Oczywiście będą też takie z jedną kartką, tak jak dziś.
Pocztówkę z atrakcjami gminy Złocieniec otrzymałam z wymiany prywatnej od Gorzaty. Złocieniec leży na terenie Pojezierza Drawskiego, w południo-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Gmina Złocieniec położona jest wśród lasów, które zajmują 36% obszaru gminy oraz licznych jezior zajmujących 16% całego obszaru gminy.

10 komentarzy:

 1. Mój wujek pochodzi ze Złocieńca i często mi opowiadał o spływach kajakowych jakie tam się odbywają :) Świetna pocztówka do kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pocztówka bardzo ładnie zrobiona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze,że pokazano niejako"palcem" gdzie ta miejscowość się znajduje bo bym nie wiedział :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy wygląd graficzny pocztówki. Pierwszy raz taką widzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że jest mapka i zaznaczony Złocieniec, bo nie miałam pojęcia gdzie on jest położony dokładnie :) Zachód słońca i widok na jezioro - bajka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna karteczka! Podoba mi się że jest na niej mapka i zaznaczony Złocieniec - tak jak napisała wcześniej Kinga :-) Do tego zachód słońca i jezioro :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Mapka + atrakcje = idealna pocztówka, po prostu genialna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. kartka nie w moim stylu (mimo iż jest mapka :D), chociaż bardzo podoba mi się pomysł ze strzałką, o którym już wyżej dziewczyny wspomniały :)

  OdpowiedzUsuń
 9. podoba mi się ta kartka ze względu na mapkę. :) gdyby nie ona, nie wiedziałabym, gdzie jest położona ta miejscowość. :D czyli w sumie pokazałaś pocztówkę edukacyjną, hehe. :D

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania